Загальна інформація

1. Конкурс "На крилах пісень Лесі Українки" буде проведено 25.02.2021 р.

2. Тривалість конкурсу визначена ІРШО - 50 хв + 10 хв. на організаційні питання. Забороняється збільшувати тривалість конкурсу.

3. Для попередження несамостійної роботи необхідно, щоб учні з одного класу сиділи окремо.

4. Педагогам не можна будь-яким чином підводити учнів до правильної(их) відповіді(ей).

5. Під час конкурсу учні користуються лише кульковими синіми або чорними ручками.

6. Перед початком конкурсу Шкільний Організатор в присутності учнів відкриває конверт з тестами та роздає їх Учасникам. Також він роздає бланки відповідей, які однакові для всіх класів.

7. Для Учасників, які вирішили взяти участь в конкурсі в останній момент можна копіювати тести. З технічних причин бланки відповідей копіювати не можна, тому в посилці Ви знайдете на 20% більше бланків відповідей, ніж потрібно за заявкою.

Підказки для належного проведення конкурсу.

1. Бланк відповідей є документом, що свідчить про участь у конкурсі. Згідно з даними, які учень вносить в бланк відповедей, буде проводитися оцінювання його роботи. При заповненні бланка відповідей не можна робити виправлення, вибрані відповіді вважаються остаточними. Будь-яка інформація на бланку відповідей (тобто код школи, клас, кодування імені та прізвища, правильні відповіді) позначається через ЗАФАРБОВУВАННЯ кружечків.

2. Після отримання бланка відповідей учень записує код школи та через зафарбовування поля обов'язково позначає код школи та клас.

3. Потім друкованими літерами учень вписує своє ім’я та прізвище в називному відмінку у відповідні поля. Далі обов'язково потрібно зафарбувати окремо букви імені та прізвища у відповідних колонках. Тобто у розділі "Ім’я" в першій колонці позначаємо першу букву імені, у другій – другу і т. д. Так само потрібно закодувати прізвище.

4. Всі правильні відповіді позначаються за допомогою зафарбовування кружечка. Пусті кружечки відповідають неправильним відповідям.

5. Якщо учень хоче утриматися від відповіді, він зафарбовує кружечок в колонці «не знаю».

6. До кожного завдання тесту запропоновано 4 відповіді, від А до Г, серед яких  правильним може бути один варіант, кілька, всі, а може і не бути правильного варіанта.

7. Щоб при остаточному підрахунку учень не отримав від’ємного результату, перед конкурсом він отримує 104 бали. За кожну правильну відповідь до отриманої суми додається один бал, за кожну неправильну - віднімається один бал. Виконавши всі завдання неправильно він отримає 0 балів, а виконавши усі правильно – 208 балів.

8. Після завершення конкурсу кожен учень вкладає свій бланк відповідей в завчасно приготовлений Шкільним Організатором загальний конверт. Шкільний Організатор Конкурсу в присутності учнів заклеює конверт.

9. Шкільний Організатор Конкурсу повинен заповнити протокол, зробити копію чека про оплату (оригінал залишається у Шкільного Організатора). До 01.03.2021 р. в загальному конверті рекомендованим листом на адресу:

ТзОВ "Інститут Розвитку Шкільної Освіти", вул. Торф'яна, буд. 7А, м. Львів, 79019

Шкільний Організатор повинен надіслати: 

  • бланки відповідей учасників
  • заповнений протокол
  • копію чека про оплату

10. ІРШО розпочинає надсилати результати та нагороди конкурсу із 19.04.2021 р. Скарги можна подавати до 30.09.2021 р., оскільки після завершення даного терміну конкурсні матеріали будуть знищені.

11. Якщо результати конкурсу викликають сумніви щодо самостійної роботи Учасників, ІРШО залишає за собою право на проведення додаткового тесту або дискваліфікацію школи із конкурсу.

УВАГА!!! Неправильно заповнений бланк відповідей не може бути підставою для подання скарги!