Вхід / Реєстрація

Username   Password     Forgot Login?   Sign up  

     Загальна інформація:

1. Конкурси Розумничка будуть проводитися в школах України:

  • 25.01.2021 р. - Конкурс Розумничка (інтегрований тест)
  • 26.01.2021 р. - Конкурс Розумничка з англійської мови

2. Тривалість конкурсів складає 60 хвилин + 10 хвилин на організаційні питання. Тривалість конкурсів не може бути збільшена.

3. Шкільний Організатор Конкурсу має створити учням умови для самостійної роботи над тестами. Дозволяється читання інструкцій та тестових завдань учителем (особливо в першому класі), проте не допускаються підказки.

4. Учні користуються на конкурсі лише синіми або чорними кульковими ручками. Використання маркерів, коректорів, олівців чи гелевих ручок заборонене.

5. Шкільний Організатор відкриває конверт із завданнями перед початком конкурсу в присутності учнів.

6. Для кожного учасника передбачено по два екземпляра конкурсних тестів. Один екземпляр можна використати в якості чернетки, на ньому можна робити виправлення. Другий екземпляр є офіційним документом, який перевірятиметься і оцінюватиметься. На цьому екземплярі потрібно внести відповіді та всю необхідну інформацію про учня.

    Увага! Оцінюється тільки один екземпляр від одного учасника. Чернетка залишається в учня.

7. Просимо педагогів допомогти учасникам закодувати всю необхідну інформацію на бланках. Кодування полягає в записі у відповідних колонках імені, прізвища, класу учня, а також реєстраційного коду школи, присвоєного Інститутом Розвитку Шкільної Освіти.

8. Кодування інформації потребує особливої уваги! В результатах конкурсу учасникам будуть присвоєні номери з класного журналу і номер та буква класу.

9. З технічних причин робити ксерокопії бланків тестів не можна. Для кожної школи передбачено на 10% більше від заявленої кількості бланків тестів.

 

     Інструкція для проведення конкурсу:

1. У зв’язку з віком учасників, для  забезпечення коректної перевірки тестів, рекомендуємо Шкільному Організатору Конкурсу самостійно закодувати всю необхідну інформацію на бланку відповідей:

  • Шкільний Організатор Конкурсу вписує у вказані поля ім’я та прізвище учня, а потім в колонці "Літера класу" позначає відповідну букву (А, Б, В і т. д.).
  • В колонці "Номер в журналі" необхідно вписати номер учня в класному журналі та позначити відповідні цифри. В першій колонці – перша цифра, у другій – друга (наприклад: Андрій Бажан в журналі під номером 3, значить необхідно закодувати 03, Софія Кравець під номером 13, значить потрібно закодувати 13).
  • Останнім слід вписати код школи, який присвоює Інститут Розвитку Шкільної Освіти.

2. Тест складається із 21 завдання. Завдання мають одну або кілька правильних відповідей.

3. Всі правильні відповіді заносяться в бланк за допомогою зафарбовування кружечків. Можуть бути завдання, в яких потрібно зафарбувати інший елемент (кульку, сердечко, рибку). Незафарбована форма вважається неправильною відповіддю.

4. Після завершення роботи кожен учень вкладає свій бланк з відповідями в загальний конверт. Чернетка залишається в учня.

5. Просимо Шкільного Організатора Конкурсу перед заклеюванням конверта перевірити чи вся інформація на офіційних бланках тестів була заповнена правильно і що учень здав офіційний екземпляр, а не чернетку.

6. Заповнені бланки тестів, заповнений протокол і ксерокопію квитанції про оплату необхідно відправити до 27.01.2021 р. рекомендованим листом з позначкою "Розумничка" на конверті на адресу: ТзОВ ”Інститут Розвитку Шкільної Освіти”, вул. Торф'яна, буд. 7А, м. Львів, 79019.

7. Оплата за участь в кожному конкурсі становить 25 грн. Шкільний Організатор Конкурсу переказує із зібраних коштів по 23 грн. від Учасника на рахунок:

Код ЄДРПОУ 38172534
р/р UA333808050000000026006365747
АТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ
МФО 380805

8. Конкурси Розумничка і Розумничка з англійської мови оплачуються окремо.

9. Оплату необхідно здійснити до 27.01.2021 р. за фактичну кількість учасників.

10. Мінімальна кількість Учасників - 10 осіб від школи. Якщо кількість Учасників від школи менша ніж 10 осіб (у виключних випадках), то на рахунок ІРШО слід переказати по 25 грн. за кожного учасника. Фактична кількість Учасників не може бути меншою від заявленої, більш ніж на 10%.

11. Надсилання результатів відбудеться із 16.04.2021 р. До цього моменту школи отримають електронну версію результатів на вказаний у заявці e-mail. (Скарги можна подавати до 30.09.2021 р., бо після завершення даного терміну конкурсні матеріали будуть знищені).

12. У випадку, якщо результати школи вказують на несамостійне виконання завдань Учасниками, ІРШО залишає за собою право на дискваліфікацію школи.

Увага! Неправильно заповнений офіційний бланк тесту з відповідями не може бути підставою для скарги.

Підписка


Email
Щоб отримувати від нас останню інформацію, запишіть свій e-mail: