1. Організатором Конкурсу є Інститут Розвитку Шкільної Освіти (ІРШО).

2. Конкурси проводяться у школах на території всієї України серед учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів.

3. Конкурси проводяться з {ІРШО_МУЛЬТИТЕСТ_TEST_DATE_У} р. до {ІРШО_МУЛЬТИТЕСТ_TEST_DATE_А} р. Кожен учень може взяти участь в одному, в двох або в кількох конкурсах, сплачуючи за участь у кожному з них окремо.

4. Тривалість конкурсів визначена Організатором і не може бути збільшена. Отже:

 • Конкурси з іноземних мов тривають 50 хв + 10 хв на організаційні питання
 • Конкурси з решти предметів тривають 60 хв + 10 хв на організаційні питання

5. До кожного завдання в тесті запропоновано 4 варіанти відповіді, від А до Г, серед яких один може бути правильним, кілька можуть бути правильними, або може не бути правильного варіанта. Щоб уникнути у підсумку від'ємної кількості балів, кожен Учень перед конкурсом отримує авансом 104 бали (26 завдань х 4 варіанти відповідей). За кожну правильну відповідь на питання до отриманої суми балів йому додається 1 бал, за кожну неправильну відповідь 1 бал віднімається. Учень має можливість не відповідати на певне питання, не отримуючи і не втрачаючи балів.

6. Відповіді заносяться в окремий бланк відповідей. Після конкурсу кожен Учень вкладає бланк відповідей у загальний конверт, який Шкільний Організатор Конкурсу заклеює відразу ж після завершення конкурсу.

7. До {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_TEST_RETURN_AND_PAYMENTS} р. у загальному конверті рекомендованим листом на адресу:

 ТзОВ "Інститут Розвитку Шкільної Освіти", вул. Торф'яна, буд. 7А, м. Львів, 79019

Шкільний Організатор повинен надіслати :

 • конверт (-и) із бланками відповідей Учасників предметної олімпіади;
 • заповнений протокол;
 • копію чека (-ів) про оплату.

 8. Зробити заявку на участь школи у конкурсі потрібно до {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_THE_FINAL_END_OF_APPLICATIONS} р., користуючись одним із способів:

 • заповнити заявку на нашому сайті
 • заповнити бланк заявки і вислати факсом на номер (032) 297-04-59
 • зателефонувати і повідомити дані за номером: (032) 297-04-58, (067) 673-40-96, (050) 379-74-75
 • заповнити бланк заявки та вислати Організатору поштою на адресу: ТзОВ “Інститут Розвитку Шкільної Освіти” вул. Торф'яна, буд. 7А, м. Львів, 79019

9. Мінімальна кількість учасників від школи - 8 осіб.

10. Оплата за участь у конкурсі складає 22 грн. Після проведення конкурсу Шкільний Організатор має внести із зібраних коштів на рахунок ІРШО по 20 грн. з Учасника (якщо їх кількість 9 і більше, якщо Учасників 8 - слід перерахувати по 22 грн. за кожного).

Оплату за фактичну кількість учасників необхідно здійснити до {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_TEST_RETURN_AND_PAYMENTS} р. на рахунок:

ТзОВ “Інститут Розвитку Шкільної Освіти”
вул. Торф'яна, буд. 7А,
м. Львів, 79019
Код ЄДРПОУ 38172534
р/р UA333808050000000026006365747
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
МФО 380805

Решта коштів (2 грн. з учасника) знаходяться в розпорядженні школи. Їх можна використати на організацію конкурсів ІРШО та шкільні нагороди.

УВAГA!!!

Участь у кожному конкурсі з окремого предмета (тобто з української мови, математики чи англійської мови) оплачується окремо.

11. Нагородження переможців та учасників конкурсу буде здійснюватися відповідно до таких правил (незалежно від кількості осіб на даному місці):

 • Місця від 1 до 5: Дипломи лауреатів і книги в нагороду
 • Місця від 6 до 10: Дипломи лауреатів
 • Місця від 11: Дипломи учасників

Кожен Учасник конкурсу, незалежно від досягнутого результату, отримає Диплом учасника!!!

12. Кожного Педагога, задіяного в організації конкурсу, буде нагороджено Дипломом, що підтведжуватиме співпрацю в організації позапрограмного предметного конкурсу.

13. Організатор розпочинає надсилати результати, книги в нагороду та дипломи із {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_RESULTS_SHIPMENT} р. Оскаржувати результати конкурсу можна до {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_COMPLAINT_IN} р., оскільки після завершення цього терміну конкурсні матеріали будуть знищені.

14. Організатор залишає за собою право на проведення додаткового тесту або дискваліфікацію школи, якщо результати конкурсу викликають сумнів щодо самостійної роботи Учасників.

 

Вхід / Реєстрація

Username   Password     Forgot Login?   Sign up  

Підписка


Email
Щоб отримувати від нас останню інформацію, запишіть свій e-mail:
© 2021 © Інститут Розвитку Шкільної Освіти